CrazyDrill Hexalobe i CrazyMill Hexalobe – idealne połączenie!

#CrazyDrill Hexalobe i #CrazyMill Hexalobe to rozwiązania zaproponowane przez firmę Mikron Tool opracowane na potrzeby osiągnięcia wyraźnej poprawy wydajności podczas obróbki śrub medycznych wykonanych z tytanu (TiAl6V4) lub stali nierdzewnej (X2CrNiMo18-15-3). Dzięki doskonałej strategii obróbki (znanej pod nazwą „Torx®“) i dostosowanym parametrom sześciokątnych śrub kostnych, praca narzędzia jest o 50% szybsza, zapewniając jednocześnie wysoki stopień precyzji profilu.
Wiercenie otworów wstępnych za pomocą #CrazyDrill Hexalobe jest dostępne w zakresie średnic T4 – T30 (od 0,9 do 3,8 mm).
#CrazyMill Hexalobe jest z kolei dostępny w zakresie średnic T4 – T30 (od 0,2 do 1,0 mm). Narzędzie ma możliwość frezowania w głębokości od 3,5 xd do 5 xd. W zależności od średnicy, frez może posiadać 3 lub 4 krawędzie skrawające.

Po więcej informacji odsyłamy do poniższego wideo oraz zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o., nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie ➡ https://macro.net.pl/kontakt/

#macro #cnc #mikron #tool #crazytool #crazymill #crazydrill #narzędzia #obróbkametalu #tools #cuttingtools #welding #machining #milling #metalwork #turning #grooving #production #innovation #milling #routing #holemaking #drilling #routers #endmills #engineering #technology #cam #cad