Farnhborough Airshow 2022

#FIA22 już za nami. Co to był za czas i jak wiele wrażeń👍💥✈️ Farnborough Airshow to odbywające się od wielu lat spotkanie targowe branży lotniczej, a także dedykowany event, jaki uświetniają pokazy i akrobacje tych najnowocześniejszych statków powietrznych.

Jako jedni z czołowych, krajowych dostawców narzędzi do obróbki skrawaniem metalu również dla przemysłu lotniczego, nie mogło nas tam zabraknąć!

Długoletnia współpraca Centrum Techniki Macro Sp z oo oraz światowego lidera wśród producentów narzędzi firmy KYOCERA SGS zaowocowała spotkaniem naszych kluczowych klientów segmentu lotniczego w brytyjskiej miejscowości Farnborough, którym rzecz jasna towarzyszyli Opiekunowie z załogi MACRO. Początkowo sesja szkoleniowa, a następnie zwiedzanie targów i na koniec wisienka na torcie, a więc pokazy akrobacji najbardziej zaawansowanych technologicznie myśliwców i innych maszyn lotniczych.

Serdecznie dziękujemy naszym klientom i partnerowi – firmie KYOCERA SGS za wspólny, świetnie spędzony czas i czekamy już na kolejną edycję Farnborough Airshow!