#MACRO konkurs!

Ogłaszamy #MACRO konkurs! A do rozdania mamy stówki 💵

Zapraszamy do zgłaszania swoich typów haseł reklamowych dla Centrum Techniki MACRO Sp.z o.o.

Na Wasze propozycje czekamy w dniach między 30.09, a 21.10.2022r.

Wystarczy pomysł na hasło,

✔️zgłoszenie w odpowiednim terminie – w formie mailowej na adres: amazurek@macro.net.pl, w tytule maila: , „#MACRO hasło reklamowe”, a w treści maila: wymyślone hasło reklamowe oraz: „Zapoznałam/ Zapoznałem się z Regulaminem #MACRO KONKURSU, zamieszczonym na www.macro.net.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Techniki MACRO Sp. Z o.o., komunikację marketingową, w tym przesyłanie wiadomości promujących Centrum Techniki MACRO Sp. Z o.o., na podany przeze mnie adres mailowy, z możliwością wycofania tejże zgody w każdym momencie poprzez zgłoszenie takiej woli na adres amazurek@macro.net.pl”.

✔️lub zgłoszenie w formie pisemnej, na które czekać będziemy na naszym #MACRO stoisku nr 1️⃣3️⃣0️⃣ podczas targów TOOLEX w Katowicach!

🏆Nagroda – Wy ją wymyślicie, a my sfinansujemy‼️ Do rozdania mamy 5 bonów, każdy o wartości 100 zł.

Kręgle, kino, kolacja, a może coś zupełnie innego – każdy z Was wyda swoją STÓWKĘ na swój własny sposób, opłacając swój pomysł/zakup kartą przedpłaconą SODEXO.

Wyniki konkursu przedstawione zostaną 26.10.2022 r. na #MACRO mediach społecznościowych i www.macro.net.pl.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem, dostępnym tutaj: https://macro.net.pl/regulamin-konkursu.pdf

Czekamy z niecierpliwością na pierwsze hasła, powodzenia‼️