Płytki tokarskie z serii Victory™ od WIDIA

Dziś słowo o wysokowydajnych narzędziach od WIDIA. Płytki tokarskie #Victory™ do toczenia ISO zostały zaprojektowane do pracy w różnych warunkach skrawania – od obróbki wykańczającej po obróbkę zgrubną.
Specjalnie zaprojektowana wielowarstwowa powłoka zapewnia możliwość obróbki z dużymi prędkościami. Co więcej nowoczesna technologia powlekania pozwala na wydłużenie żywotności narzędzia oraz zwiększenie jego produktywności.
Płytki tokarskie z serii #Victory™ od WIDIA znajdują zastosowanie w szerokiej gamie materiałów obrabianych takich jak stal, stal nierdzewna, żeliwo, stopy wysokotemperaturowe czy aluminium.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o. ➡ https://macro.net.pl/kontakt/

#macro #widia #victorytm #cnc #narzędzia #obróbkametalu #płytkitokarskie #turning #grooving #tools #cuttingtools #welding #machining #milling #metalwork #production #innovation #milling #routing #holemaking #drilling #routers #endmills #engineering #technology #cam #cad