STOCK CHECK – sprawdź dostępność swoich narzędzi!

Samodzielne sprawdzanie dostępności narzędzi SGS na magazynie, pozwoli zweryfikować czas jaki potrzebujemy na realizację i dostawę zamówienia.
Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest oferowany przez KYOCERA SGS Precision Tools KYOCERA SGS Precision Tools Europe Ltd (UK) dostęp w postaci elektronicznego magazynu online. Dzięki temu każdy ma możliwość podglądu dosłownie na półki zasobów producenta🔍 🔍
Zapraszamy do przetestowania i sprawdzenia czy produkt, którego szukasz jest dostępny: https://lnkd.in/dGAcF2y

KYOCERA SGS Precision Tools posiada dwa główne składy zlokalizowane w Munroe Falls OH/USA oraz KYOCERA SGS Precision Tools Europe Ltd (UK) w Europie, w miejscowości Wokingham/Anglia.
Przypomnijmy, że przy asortymencie dostępnym na magazynie UK wysyłka do dystrybutora zajmuje 24h – kolejny dzień roboczy.
W przypadku produktów znajdujących się na magazynie w USA czas dostawy i wysyłki do dystrybutora wynosi 7 dni roboczych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który przybliży szczegóły oferty.

Dane teleadresowe dostępne są tutaj: https://lnkd.in/g6N7Dtp
Pozdrawiamy,
MACRO Team.

#SGS#frezy#CNC#cncmachines#technology#technologytools#cuttingtools#machining#newproductionlevel#cncmachining#macro#milling#metalworking#drilling#manufacturing#engineering#industrial#welding