Szkolenie z Ar Filtrazioni

W ubiegły czwartek mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu od ARFILTRAZIONI srl, na którym Leonardo Riceputi i Denise Lacavalla podzielili się z nami wiedzą dotyczącą filtrów mgły olejowej. Jest to produkt nowej generacji pozwalających na kondensację i oczyszczanie powietrza z każdego rodzaju zanieczyszczenia powstającego podczas procesów obróbki metali (na frezarkach, tokarkach, szlifierkach, myjkach i innych,) pracujących w trybie 24/7.

Co zyskujemy dzięki instalacji filtrów?
☑ odzysk do 80% skondensowanego chłodziwa
☑ odzysk do 15% oleju
☑ brak ryzyka zanieczyszczenia innymi rodzajami oleju
☑ oszczędność energii nawet do 415,00 EUR rocznie na każdą zainstalowaną jednostkę
☑ redukcja emisji CO2 nawet do 9,000 kg/rocznie na każdą zainstalowaną jednostkę
☑ ochrona wrażliwych części maszyny oraz wydłużenie jej żywotności

Korzyści można sprawdzić na własnym przykładzie i przy okazji testowania filtrów. Chcemy by nasi klienci mieli pełne przekonanie do zakupów, dlatego udostępniamy możliwość sprawdzenia funkcjonalności takiego produktu bezpośrednio u klienta i na jego parku maszynowym.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o., chętnie przedstawimy ofertę produktową i oczywiście zaproponujemy dogodny termin testów ➡ https://macro.net.pl/kontakt/
W przypadku chęci zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, zachęcamy do kontaktu z Opiekunem marki ARFILTRAZIONI srl z ramienia #MACRO, kolegą Wojciech Żerkowski.

#macro #arfiltrazioni #training #filtersforoilmist #production #optimization #technology #CNC #routing #drilling #milling #welding #machining #tooling #toolsolution #cuttingtool #metalwork #obróbkaskrawaniemmetali #oilmistcollectors