Doświadczenie


Ponad 30 - letnie doświadczenie w branży i wypracowane, unikalne rozwiązania.

Kooperacja z największymi, światowymi dostawcami oraz wiedza ekspercka wykorzystywana przy własnej produkcji i regeneracji narzędzi węglikowych;
a także zaangażowany zespół specjalistów.

Te czynniki pozwalają nam plasować się w ścisłej czołówce dostawców narzędzi do obróbki skrawaniem metalu CNC oraz filtrów mgły olejowej na terenie kraju.

Historia

Partnerstwo


Działamy w sposób kompleksowy, oferując produkty i usługi każdorazowo uzupełnione o wiedzę!

Klienci oprócz docelowego zakupu otrzymują tak istotną, technologiczną wiedzę
oraz wsparcie posprzedażowe.

O skuteczności tego systemu i satysfakcji kontrahentów świadczą długofalowe, partnerskie relacje, jakie udało się nam wypracować na przestrzeni lat.

Pasja


Najnowsze metody produkcji, najwyższa jakość materiałów, a przede wszystkim wiedza i pasja naszych ekspertów pozwalają nam na tworzenie narzędzi węglikowych,
jakie zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

To już nie tylko standardowe frezy czy wiertła; ale wysoko wyspecjalizowane narzędzia wykonywane zgodnie z wytycznymi klientów i „uszyte” na podaną przez nich miarę.

Odpowiedzialność


Twoje narzędzia są w dobrych rękach!

Centrum Techniki MACRO to nie tylko produkcja narzędzi wykonanych z węglików spiekanych, ale również ich regeneracja, z możliwością modyfikacji narzędzi na życzenie klienta.

Stawiamy na długofalowe relacje i z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do każdego zlecenia.

Jakość


Dokładamy wszelkich starań, aby jakość i efektywność naszej pracy była na jak najwyższym poziomie, a podejmowane przez nas działania skierowane były na osiąganie jak najlepszych wyników. Certyfikat ISOCERT jest potwierdzeniem skutecznego i efektywnego systemu zarządzania jakością w Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o.

Obsługiwane branże


Medyczna

Lotnicza

Motoryzacyjna

Zbrojeniowa

Pneumatyczna